d
Follow us
  >  Zasady współpracy

Zasady współpracy

W ramach oferowanych przez nas usług, zawsze staramy się w sposób optymalny dostosować się do potrzeb naszych Klientów, wykonując powierzone czynności na miejscu w Kancelarii, u Klienta czy też w miejscach przez Niego wskazanych. Najwyższa jakość świadczonych usług oraz należyta komunikacja z Klientem to nasz priorytet. Standardowo stosujemy stawki godzinowe, ryczałt ze stałym pakietem godzin obsługi i pierwszeństwem w obsłudze stałych Klientów, a także system mieszany, tj. stawka godzinowa plus ryczałt (w tym succes fee). Często w tym zakresie jesteśmy skłonni rozwijać się z Klientem, stawiającym „pierwsze kroki” na rynku. Proponowane wynagrodzenie jest adekwatne do rodzaju sprawy, stopnia jej zawiłości oraz nakładu pracy prawnika.

Kancelaria współpracuje także z szeregiem firm, wyspecjalizowanych w poszczególnych branżach, związanych nierozerwalnie z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym:

  • DMS TAX Spółka z o.o. – w zakresie m.in.: szeroko pojętego doradztwa podatkowego;
  • Kancelarią Rachunkową Krzysztof Krukowski w zakresie m.in.: obsługi rachunkowej firm i związanych z tym kwestii ubezpieczeń społecznych.
Zadzwoń 609 678 703