POMOC PRAWNA

Radca Prawny Anna Zagulska z Wrocławia świadczy rzetelną i profesjonalną pomoc prawną dla Klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie i stałe doskonalenie wiedzy prawnej pozwala oferować doradztwo na najwyższym poziomie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego powierzonego nam problemu prawnego. Każdy Klient otrzymuje zawsze wyczerpującą odpowiedź, a także nakreślenie możliwości rozwiązania problemu z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa i najnowszego orzecznictwa sądów. Stając w obliczu problemu prawnego nie warto samodzielnie podejmować się jego rozwiązywania, gdy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy prawnej. Nieznajomość prawa szkodzi i może narażać nas na przykre konsekwencje. Pomoc prawna i wsparcie doświadczonego prawnika jest w takich sytuacjach wprost nieocenione.

Od lat świadczymy rzetelną i profesjonalną pomoc prawną dla osób fizycznych!

Pomoc prawna oferowana przez Kancelarię Radcy Prawnego Anny Zagulskiej z Wrocławia wyróżnia się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Jesteśmy kancelarią elastyczną, dlatego zawsze uwzględniamy wszystkie oczekiwania i potrzeby Klienta. Bezpośredni kontakt z prawnikiem Anną Zagulską pozwala na pomyślne rozwiązanie sprawy i bieżące informowanie w postępach w prowadzonych działaniach. Kancelaria prawna z Wrocławia oferuje pomoc prawną z zakresu:
 • prawa cywilnego – dziedzina prawa, z którą spotykamy się niezwykle często w naszym życiu. Nasza kancelaria prawna we Wrocławiu świadczy pomoc prawną we wszystkich aspektach prawa cywilnego. Po wnikliwej analizie sprawy wskazujemy, jak uniknąć jawiącego się ryzyka. Sporządzamy i opiniujemy umowy, by ochronić naszych Klientów przez ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. Uzyskujemy również najwyższe odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Nasza pomoc prawna obejmuje również doradztwo i reprezentację w postępowaniach sądowych np. w sprawach o zapłatę należności. Na życzenie Klientów sporządzamy profesjonalne pisma i umowy.
 • prawa rodzinnego – wszyscy pracownicy z naszej wrocławskiej kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów na gruncie prawa rodzinnego. Oferujemy doradztwo i wsparcie w postępowaniach rozwodowych lub o separację. Wspieramy również w sprawach o alimenty, władzę rodzicielską i ustanowienie kontaktów z dzieckiem. Świadczymy pomoc prawną przy podziałach majątku oraz sprawach spadkowych.
 • prawa pracy – w siedzibie naszej kancelarii we Wrocławiu świadczymy pomoc prawną dla pracowników z zakresu prawa pracy.
 • prawa rzeczowego – oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie prawa rzeczowego m. n. własności, użytkowania wieczystego, służebności, hipoteki, zastawu oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. 
 • prawa administracyjnego – nasza pomoc prawna obejmuje profesjonalne doradztwo w zakresie postępowania administracyjnego i reprezentację przed organami administracyjnymi. Profesjonalnie sporządzamy wnioski, odwołania, skargi w sprawach administracyjnych. 
Na zlecenie naszych Klientów opiniujemy i sporządzamy umowy, a także inne dokumenty prawne. Kancelaria prawna Anny Zagulskiej z Wrocławia świadczy kompleksowe usługi w zakresie udzielania porad ustnych i pisemnych. Skuteczna pomoc prawna naszym Klientom jest priorytetem naszej działalności. Gwarantujemy indywidualne podejście i maksymalne zaangażowanie w każdą powierzoną sprawę. Zapraszamy do osobistych konsultacji prawnych w siedzibie naszej kancelarii we Wrocławiu.
 • prawnik Wrocław
 • porady prawne Wrocław
 • Radca prawny
 • Kancelaria prawna
 • Kancelaria prawna Wrocław
 • Jeśli wie­rzysz w zwy­cięstwo, zwy­cięstwo uwie­rzy w ciebie.

  Paulo Coelho

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

 • W życiu is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

  Paulo Coelho

 • Wielu życiowych roz­bitków to ludzie, którzy nie zda­wali     so­bie spra­wy, jak blis­cy są sukcesu, kiedy się poddali.

  Rafał Kosik

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

Skontaktuj się

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Grabiszyńska 204 D

pokój 215, I piętro.

53-235 WROCŁAW

Tel.: 71 307 1 309

Mobile: 609 678 703

e-mail:

Dysponujemy wygodnym
parkingiem dla naszych Klientów

 

radca prawny Wrocław