d
Follow us
  >    >  Rozwody

Rozwody

R

ozwód to postępowanie, które wymaga szczególnego podejścia i dużego zrozumienia ze strony każdego prawnika. Osoby, które podejmują decyzję o rozwiązaniu małżeństwa zawsze szukają profesjonalnego wsparcia u doświadczonego pełnomocnika prawnego. Wiemy, że rozwód nigdy nie jest łatwy, a emocje mu towarzyszące uniemożliwiają chłodne spojrzenie na sprawę. Radca prawny Anna Zagulska z Wrocławia od wielu lat pomaga w przeprowadzaniu postępowań rozwodowych. Bogate doświadczenie i ugruntowana wiedza prawna pozwala profesjonalnie i skutecznie reprezentować Klientów podejmujących decyzję o rozwodzie.

Kompleksowe wsparcie prawnika przy rozwodzie? Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm. Zapraszamy do siedziby naszej kancelarii we Wrocławiu

Rozwód bardzo często utożsamiany jest z długotrwałym i trudnym procesem, w którym skonfliktowani małżonkowie stawiają sobie wzajemne zarzuty. Profesjonalny pełnomocnik skutecznie pomaga przejść przez rozwód bez niepotrzebnych emocji. Zapewniamy, że obecność doświadczonego prawnika minimalizuje stres. Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej z Wrocławia gwarantuje wsparcie w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego, a także spraw o separację w pełnym wymiarze. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną we wszystkich sprawach o rozwód (z orzekaniem o winie i bez orzekania o winie). Jesteśmy elastyczni i zawsze dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Nasza kancelaria prawna z Wrocławia oferuje pomoc prawną w zakresie prawna rodzinnego obejmującą:

  • sporządzanie pozwu o rozwód, separację i alimenty
  • profesjonalną reprezentację w postępowaniu sądowym
  • prowadzenie spraw o alimenty
  • reprezentację w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej i uregulowania kontaktów dziecka z rodzicami
  • ogólne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego

Warto pamiętać, że rozwód jest postępowaniem sądowym, w które zaangażowani są nie tylko małżonkowie ale też bardzo często inni członkowie rodziny, dzieci, a nawet przyjaciele. W tak ciężkich chwilach samodzielne reprezentowanie swoich interesów w sądzie jest niezwykle trudne. Doświadczony radca prawny z Wrocławia wyręczy Państwa w większości czynności prawnych w zakresie postępowania o rozwód. Fachowa reprezentacja przed sądem, rzetelne pisma procesowe wpływają zdecydowanie na przebieg postępowania. Ponadto nie powinniśmy zapominać, że sąd biorąc pod uwagę całokształt ustaleń poczynionych podczas rozprawy orzeka również o:

  • władzy rodzicielskiej – w sferze władzy rodzicielskiej sąd określa sposób jej sprawowania nad małoletnim dzieckiem. Istnieje możliwość np. zawieszenia lub całkowitego pozbawienia władzy rodzicielskiej, a także powierzenia jednemu z rodziców władzy rodzicielskiej ograniczając przy tym władzę drugiego do konkretnych uprawnień i obowiązków. Oczywiście sąd może pozostawić obojgu rodzicom władzę rodzicielską, jeśli w toku postępowania wyrazili porozumienie.
  • kontaktach z dzieckiem – sposobie, częstotliwości utrzymywania kontaktu z dzieckiem rodzica, którego władza została ograniczona
  • alimentach – sąd ustala w jakiej wysokości małżonkowie są zobowiązani do partycypowania w kosztach związanych z utrzymaniem dziecka
  • podziale majątku – może stanowić część postępowania o rozwód, jednak tylko gdy nie będzie powodować nadmiernej zwłoki.

Jako doświadczona kancelaria prawna z Wrocławia jesteśmy świadomi, że sprawy o rozwód mają niezwykle delikatne podłoże i zakrawają o uczucia. Oferujemy nie tylko profesjonalną reprezentację na najwyższym poziomie, ale też zrozumienie i wsparcie w tak trudnych chwilach. Współpracę z klientem zawsze opieramy na pełnym zaufaniu zapewniając ciągłe informowanie w zakresie postępów w sprawie i osobisty wgląd do zgromadzonej dokumentacji. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji w siedzibie kancelarii we Wrocławiu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i gwarantujemy udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Zadzwoń 609 678 703