Radca Prawny Anna Zagulska

Radca Prawny Anna ZagulskaKancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej we Wrocławiu powstała w 2005 r., jednakże już dużo wcześniej, bo od 1997 r. jako prawnik Anna Zagulska zdobywała doświadczenie w obsłudze firm i podmiotów gospodarczych, w tym spółki notowanej na warszawskim parkiecie.
 
Anna Zagulska – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1997 r. pracowała jako prawnik, a następnie jako aplikant radcowski w spółce Howell SA z siedzibą w Szczawnie Zdroju, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA.
 
Od 2002 r. zdobywała doświadczenie jako aplikant radcowski, a następnie jako radca prawny w kancelariach prawnych, w tym w m.in. w Kancelarii Prawnej „Misztal Onichimowski Paskart Włodarek” s.c. we Wrocławiu. Od 2005 r. związana z grupą kapitałową Getin Holding. Najpierw jako Zastępca Dyrektora Departamentu Prawnego, a następnie jako Dyrektor Departamentu Prawnego i radca prawny, doradzała spółce giełdowej Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie EUROPA SA z siedzibą we Wrocławiu zarówno w  zakresie  stricte działalności ubezpieczeniowej i działalności z nią zawiązanej jak i z zakresu prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy oraz postępowania cywilnego i administracyjnego.
 
Od czasu kiedy prowadzi własną Kancelarię Prawną we Wrocławiu, Anna Zagulska wielokrotnie doradzała różnorodnym firmom i podmiotom gospodarczym, a także osobom fizycznym w sprawach m. in.: gospodarczych, korporacyjnych, cywilnych i prawa pracy, a także prawa rodzinnego, spadkowego, prawa konkurencji, prawa ubezpieczeń gospodarczych, spółek publicznych oraz prawa upadłościowego i naprawczego, prawa autorskiego i zamówień publicznych oraz prawa kontraktów. Kancelaria Prawnicza Anny Zagulskiej we Wrocławiu wielokrotnie reprezentowała różne podmioty gospodarcze i osoby fizyczne w postępowaniach sądowych.
 
Radca prawny Anna Zagulska poznała specyfikę wielu branż, w tym m.in. handel,  ubezpieczenia gospodarcze, finanse i bankowość, IT, nieruchomości oraz wspierała firmy w wielu istotnych dla nich przedsięwzięciach, w tym m.in.: procesy transformacyjne, tworzenie nowych podmiotów gospodarczych, due diligence, kontrakty handlowe, procesy sądowe, wartościowanie stanowisk pracy.
 
radca prawny wrocławPrawnik Anna Zagulska z Wrocławia posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie we współpracy z Zarządami i Radami Nadzorczymi spółek handlowych oraz Walnymi Zgromadzeniami czy Zgromadzeniami Wspólników, departamentami wewnętrznymi instytucji finansowych, kancelariami prawnymi  i różnymi instytucjami, m. in.: sądy, prokuratura, Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Papierów Wartościowych (obecnie KNF), Giełdą Papierów Wartościowych, Rzecznikiem Konsumentów, Rzecznikiem Ubezpieczonych, Głównym Inspektorem Informacji Finansowej czy Głównym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.  Bogate doświadczenie sprawia, że Kancelaria Prawna Anny Zagulskiej we Wrocławiu świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie dla podmiotów gospodarczych. Jako skuteczny prawnik stała się zaufanym partnerem już wielu przedsiębiorców.  Radca Prawny Anna Zagulska doskonale rozumie środowisko biznesowe, dlatego na wszystkie wynikłe w nim problemy patrzy całościowo. Dokładnie słucha swoich Klientów i dociera z precyzją skalpela do sedna każdego problemu prawnego. Dając solidne wsparcie i jasne, czytelne rekomendacje wskazuje firmom najlepsze rozwiązania. Jeśli poszukują Państwo partnera, który ściągnie ciężar obowiązków i trudności prawnych to prawnik Anna Zagulska jest najlepszym rozwiązaniem. Jej fachowa pomoc prawna pozwoli Państwu rozwijać z sukcesem każdy biznes. Z jej pomocą każda firma uniknie zagrożeń, problemów i strat finansowych. Skomplikowane sprawy, których boją się inni prawnicy to jej specjalność.  Zaangażowanie, wiedza i mistrzowskie taktyki perswazji na sali rozpraw dają pewność pomyślnego rozwiązania większości sporów.
 
Radca Prawny Anna Zagulska wyróżnia się nieszablonowym podejściem do każdej powierzonej sprawy. Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem zawsze w swoim działaniu dąży do uzyskania maksymalnej efektywności, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Radcy prawni bardzo często podchodzą dość "sztywno" do zasad współpracy. Prawnik Anna Zagulska perfekcyjnie wpisuje się w dynamizm funkcjonowania w dzisiejszych czasach. Do współpracy z Klientami z Wrocławia i okolic podchodzi elastycznie. Zapewniamy, że wspólnie wypracują Państwo najbardziej komfortowy sposób współpracy stałej lub doraźnej.  Nawiązując współpracę z Radcą Prawnym Anną Zagulską z Wrocławia mogą Państwo liczyć na:
 • profesjonalizm
 • perfekcyjną komunikację i zaufanie
 • elastyczność
 • skuteczne rozwiązania
 • maksymalne zaangażowanie
 • indywidualne podejście

 

A PO GODZINACH...

ANNA UWIELBIA NARTY - ZIMĄ, MORZE - LATEM, A SWOJĄ RODZINĘ – PRZEZ CAŁY ROK!

 

Galeria: 
 • prawnik Wrocław
 • porady prawne Wrocław
 • Radca prawny
 • Kancelaria prawna
 • Kancelaria prawna Wrocław
 • Jeśli wie­rzysz w zwy­cięstwo, zwy­cięstwo uwie­rzy w ciebie.

  Paulo Coelho

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

 • W życiu is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

  Paulo Coelho

 • Wielu życiowych roz­bitków to ludzie, którzy nie zda­wali     so­bie spra­wy, jak blis­cy są sukcesu, kiedy się poddali.

  Rafał Kosik

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

Skontaktuj się

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Grabiszyńska 204 D

pokój 215, I piętro.

53-235 WROCŁAW

Tel.: 71 307 1 309

Mobile: 609 678 703

e-mail:

Dysponujemy wygodnym
parkingiem dla naszych Klientów

 

radca prawny Wrocław