ZAKŁADANIE / REJESTRACJA SPÓŁEK

Radca Prawny Anna Zagulska posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zakładania i rejestracji spółek. Ugruntowana wiedza prawna z zakresu prawa gospodarczego pozwala świadczyć nam kompleksową pomoc przy wszystkich czynnościach związanych z procesem zakładania i rejestracji spółek. Obserwując rosnące zainteresowanie prowadzeniem działalności gospodarczej w formie spółki handlowej kancelaria prawna wdrożyła do swojej oferty profesjonalną pomoc w tym zakresie. Klienci decydujący się na wsparcie doświadczonego radcy prawnego ograniczają znacząco ryzyko popełnienia błędów.

Nasza kancelaria prawna z Wrocławia posiada bogatą praktykę w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Mamy świadomość, że prawo handlowe potrafi być dla przedsiębiorców niezwykle skomplikowane, dlatego oferujemy kompleksowe zakładanie i rejestracje spółek. Usługa ta stanowi fundament działalności kancelarii prawnej Anny Zagulskiej z Wrocławia. Oferujemy pomoc i wsparcie w stworzeniu dowolnego typu spółki. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że zakładanie i rejestracja spółek przebiega sprawnie i bez żadnych problemów. Samodzielne przebrnięcie przez procedurę może nastręczać osobom bez odpowiedniej znajomości przepisów wielu problemów. Warto powierzyć zakładanie i rejestrację spółki kancelarii specjalizującej się w profesjonalnej obsłudze firm. Pomagamy w procesie tworzenia następujących form prowadzenia działalności gospodarczej:
 • spółki jawnej
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
 • spółki komandytowe
 • spółki komandytowo-akcyjne
 • spółki akcyjne

Wyręczamy Państwa w większości czynności prawnych związanych z zakładaniem i rejestracją spółki. Nasza kancelaria prawna z Wrocławia stawia na kompleksować i rzetelność prowadzonych działań. Zapewniamy, że nasza pomoc zdecydowanie skróci czas utworzenia spółki i zapewni Państwu bezpieczeństwo prawne. Profesjonalne zakładanie i rejestracja spółek to nasza specjalność. Warto powierzyć ten istotny z punktu biznesowego krok najlepszym w branży. Specjaliści z kancelarii prawnej Anny Zagulskiej z Wrocławia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Postaw na kompleksowe wsparcie prawne w procesie zakładania i rejestracji spółki

Profesjonalna pomoc prawna przy zakładaniu i rejestracji spółki handlowej zdecydowania przyspiesza finalizację procesu i niweluje ryzyko pojawienia się zbędnych kosztów. Dzięki pomocy doświadczonego radcy prawnego nie muszą Państwo obawiać się skomplikowanej ścieżki formalnej. Prawnik Anna Zagulska posiada bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego. Dlatego każda firma decydująca się za założenie i rejestrację spółki z jej udziałem otrzymuje:

 • Wybór formy działalności – procedurę zakładania spółki zawsze rozpoczynamy od wyboru właściwej dla Klienta formy prowadzenia działalności. Na podstawie zgromadzonych danych i wywiadu z Klientem prezentujemy wszystkie korzystne możliwości prowadzenia działalności gospodarczej z nakreśleniem cech charakteryzujących każdą z nich.
 • Pomoc przy formalnościach – umowa spółki – klienci zainteresowani założeniem spółki otrzymują w drugim kroku umowę spółki z uwzględnieniem wszelkich założeń firmy. Działamy kompleksowo, dlatego klienci nie muszą borykać się samodzielnie z wszelkimi formalnościami. Otrzymując nasze wsparcie ich udział jest ograniczony do niezbędnego minimum.
 • Dopełnienie procedury rejestracji – kancelaria prawna dokonuje w imieniu Klienta urzędowych zgłoszeń i prowadzi postępowanie sądowe przed właściwym Sądem Rejonowym. Po pomyślnym zakończeniu procedury Klienci otrzymują gotową dokumentację spółki.
Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej z Wrocławia pomaga w zakładaniu i rejestracji wszystkich spółek prawa handlowego. Zapewniamy maksimum zaangażowania w powierzoną nam rejestrację i założenie spółki. Zapewniamy, że z naszą pomocą będę mogli Państwo prowadzić działalności gospodarczą w formie prawnej, która najbardziej wpisuje się w strategię biznesu. Zapraszamy do konsultacji telefonicznych lub osobistych w siedzibie kancelarii w mieście Wrocław. Służymy swoją pomocą i wsparciem przy wyborze najlepszych rozwiązań prawnych. 

 

 • prawnik Wrocław
 • porady prawne Wrocław
 • Radca prawny
 • Kancelaria prawna
 • Kancelaria prawna Wrocław
 • Jeśli wie­rzysz w zwy­cięstwo, zwy­cięstwo uwie­rzy w ciebie.

  Paulo Coelho

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

 • W życiu is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

  Paulo Coelho

 • Wielu życiowych roz­bitków to ludzie, którzy nie zda­wali     so­bie spra­wy, jak blis­cy są sukcesu, kiedy się poddali.

  Rafał Kosik

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

Skontaktuj się

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Grabiszyńska 204 D

pokój 215, I piętro.

53-235 WROCŁAW

Tel.: 71 307 1 309

Mobile: 609 678 703

e-mail:

Dysponujemy wygodnym
parkingiem dla naszych Klientów

 

radca prawny Wrocław