d
Follow us
  >    >  Przekształcanie spółek

Przekształcanie spółek

K

ancelaria prawna Anny Zagulskiej z Wrocławia świadczy usługi prawne obejmujące szeroko rozumiane prawo spółek. Specjalizujemy się w pomocy prawnej z zakresu funkcjonowania spółek prawa handlowego. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczne wspieranie podmiotów gospodarczych w procesie przekształcenia spółek. Pomagamy w procesach prawnych dotyczących:

 • spółki jawnej
 • spółki partnerskiej
 • spółki komandytowej
 • spółki komandytowo-akcyjnej
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
 • spółki akcyjnej

Ugruntowana wiedza prawna pozwala na wyręczenie Klienta we wszystkich czynnościach związanych z przekształceniem spółki. Właściwie przeprowadzona zmiana formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej może przynieść wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. Warto skorzystać z naszego wsparcia prawnego i cieszyć się maksymalizacją korzyści płynących z biznesu. Przekształcanie spółek to nasza specjalizacja, gwarantujemy obsługę w tym zakresie na najwyższym poziomie. A oto atuty płynące ze współpracy z doświadczoną kancelarią:

 • wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować najbardziej optymalną formę prawną, szytą na miarę potrzeb i oczekiwań Klienta
 • kompleksowe przekształcanie spółek, zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu (od analizy potrzeb Klienta po rejestrację spółki w KRS włącznie)
 • bieżący kontakt z prawnikiem wyspecjalizowanym w zakresie przekształcenia spółek

Jako kancelaria prawna z Wrocławia działająca w branży od wielu lat zdajemy sobie sprawę, że prężny rozwój biznesu bardzo często wymaga gruntownego przebudowania jego struktur. W zakresie prawa handlowego możemy dokonać następujących przekształceń:

 • spółkę cywilną przekształcamy w dowolną spółkę prawa handlowego
 • spółkę prawa handlowego możemy przekształcić w inną spółkę prawa handlowego

Przekształcanie spółek wymaga świadomego wyboru, dlatego nasi prawnicy służą swoją pomocą przy doborze najlepszego rozwiązania dla Państwa biznesu.

Przekształcanie spółek to szansa na zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa! Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego prawnika

Przekształcanie spółki to poważna decyzja dla każdego przedsiębiorstwa podyktowana w większości przypadków chęcią zwiększenia efektywności. Realizowanie tych założeń bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy prawnej może nastręczać wielu problemów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów biznesowych Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej z Wrocławia oferuje kompleksową pomoc w procesie w przekształcania spółek. Przedsiębiorcy nie muszą zmagać się już sami z kłopotliwymi formalnościami. Obsługa prawna obejmuje wsparcie na każdym etapie procesu przekształcania spółki. Swoją pracę zawsze zaczynamy od pogłębionej oceny sytuacji księgowej i prawnej spółki. Analizujemy podmiot gospodarczy uwzględniając przy tym zakres odpowiedzialności przedstawicieli oraz możliwości w zakresie rozwoju firmy. Ponadto każdorazowo brane są pod uwagę również koszty prowadzenia danej działalności. Te i wiele innych czynników sprawdzanych przez prawników wpływa na finalny plan przekształcenia spółki. Dzięki temu możemy nakreślić najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie formy prowadzenia działalności gospodarczej. Każdy nasz Klient jest rzetelnie poinformowany o następstwach i konsekwencjach, jakie niesie proces przekształcenia spółki. W kolejnym kroku prawnik wspólnie z Klientem dobiera najlepszy wariant przekształcenia i przygotowuje dokumentację, plan i uchwały. Każdy dokument jest rzetelnie sporządzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W imieniu Klientów dokonujemy wszelkich czynności związanych z wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców starej spółki, a także wpisaniem nowo powstałej. Kancelaria prawna gwarantuje bieżące monitorowanie postępów w procesie przekształcenia i dopilnowania wszystkich niezbędnych formalności. Zapraszamy do osobistego spotkania w siedzibie naszej kancelarii w mieście Wrocław lub kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

Zadzwoń 609 678 703