PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

Kancelaria prawna Anny Zagulskiej z Wrocławia świadczy usługi prawne obejmujące szeroko rozumiane prawo spółek. Specjalizujemy się w pomocy prawnej z zakresu funkcjonowania spółek prawa handlowego. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczne wspieranie podmiotów gospodarczych w procesie przekształcenia spółek. Ugruntowana wiedza prawna pozwala na wyręczenie Klienta we wszystkich czynnościach związanych z przekształceniem spółki. Właściwie przeprowadzona zmiana formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej może przynieść wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. Skorzystaj z naszego wsparcia prawnego i ciesz się maksymalizacją korzyści płynących z biznesu.

Przekształcenie spółek to szansa na zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa! Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego prawnika

Przekształcanie spółki to poważna decyzja dla każdego przedsiębiorstwa podyktowana w większości przypadków chęcią zwiększenia efektywności. Realizowanie tych założeń bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy prawnej może nastręczać wielu problemów. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów biznesowych Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej z Wrocławia oferuje kompleksową pomoc w procesie w przekształcania spółek. Przedsiębiorcy nie muszą zmagać się już sami z  kłopotliwymi formalnościami. Obsługa prawna obejmuje wsparcie na każdym etapie procesu przekształcania spółki. Swoją pracę zawsze zaczynamy od pogłębionej analizy sytuacji księgowej i prawnej spółki. Dzięki temu możemy nakreślić najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie formy prowadzenia działalności gospodarczej. Każdy nasz Klient jest rzetelnie poinformowany o następstwach i konsekwencjach jakie niesie proces przekształcenia spółki. W kolejnym kroku prawnik wspólnie z Klientem dobiera najlepszy wariant przekształcenia i przygotowuje dokumentację, plan i uchwały. Każdy dokument jest rzetelnie sporządzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W imieniu Klientów dokonujemy wszelkich czynności związanych z wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców starej spółki, a także wpisaniem nowo powstałej. Kancelaria prawna gwarantuje bieżące monitorowanie postępów w procesie przekształcenia i dopilnowania wszystkich niezbędnych formalności.

 • prawnik Wrocław
 • porady prawne Wrocław
 • Radca prawny
 • Kancelaria prawna
 • Kancelaria prawna Wrocław
 • Jeśli wie­rzysz w zwy­cięstwo, zwy­cięstwo uwie­rzy w ciebie.

  Paulo Coelho

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

 • W życiu is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

  Paulo Coelho

 • Wielu życiowych roz­bitków to ludzie, którzy nie zda­wali     so­bie spra­wy, jak blis­cy są sukcesu, kiedy się poddali.

  Rafał Kosik

 • Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

  Paulo Coelho

Skontaktuj się

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Prosta 36

(boczna ulicy Grabiszyńskiej)

53-508 Wrocław

Tel.: 71 307 1 309

Mobile: 609 678 703

e-mail:

Dysponujemy wygodnym
parkingiem dla naszych Klientów

 

radca prawny Wrocław