d
Follow us
  >    >  Oddłużanie

Oddłużanie

R

adca Prawny Anna Zagulska z Wrocławia posiada bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej w oddłużaniu przedsiębiorstw, a także przeprowadzaniu postępowań układowych i restrukturyzacyjnych. Oddłużanie to ratunek dla firm, które borykają się z kłopotami finansowymi. Utracenie płynności finansowej odbija piętno na każdym przedsiębiorstwie, systematycznie zwiększając nieuregulowane zobowiązania. Nie warto skazywać się na popadnięcie w spiralę długów, oddłużanie to skuteczny sposób wyjście z tarapatów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów biznesowych Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej z Wrocławia już od wielu lat świadczy profesjonalną pomoc przy oddłużaniu przedsiębiorców.

Uniknij spirali zadłużenia korzystając z profesjonalnej usługi oddłużania przeprowadzonej przez prawnika z wieloletnim doświadczeniem

Każdego roku wiele firm na terenie całego kraju traci płynność finansową systematycznie powiększając swoje zobowiązania względem innych kontrahentów i instytucji państwowych. Prawnik Anna Zagulska pomaga przejść przez proces oddłużania i wydostać się z kłopotów finansowych. Kancelaria prawna z Wrocławia świadczy pomoc prawną dla zadłużonych firm poprzez:

  • Oddłużanie – celem tego procesu jest obniżenie niezapłaconych zobowiązań przedsiębiorstwa. Prowadzimy skuteczne negocjacje mające na celu umorzenie lub rozłożenie na raty powstałych długów. Każdorazowo analizujemy kondycję finansową przedsiębiorstwa sporządzając plan oddłużeniowy, który gwarantuje szybkie wyjście z kłopotów finansowych.
  • Restrukturyzacje – pomoc w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego obejmuje zbadanie kondycji finansowej firmy i przygotowanie rzetelnego planu prowadzącego do szybkiego jej polepszenia. Skrupulatne wsparcie ze strony prawnika pozwoli małymi krokami wyjść każdemu przedsiębiorcy z zadłużenia.
  • Postępowanie układowe – polega na złożeniu wniosku do właściwego sądu upadłościowego o ogłoszenie upadłości z opcją układu. Jest to rozwiązanie korzystne dla zadłużonych firm, gdyż mogą one uniknąć utraty majątku. Przedsiębiorca zostaje zobowiązany do spłaty planu zadłużeniowego. Firma ogłaszając upadłość z opcją układu nie traci możliwości prowadzenia działalności gospodarczej. Kancelaria prawna zapewnia kompleksową obsługę postępowania sądowego i prowadzenia negocjacji z wierzycielami w celu znaczącej redukcji zadłużenia.

Naszą kancelarię prawną z Wrocławia tworzy zespół prawników, którzy przez swoje wieloletnie doświadczenie w branży wyspecjalizowali się w skutecznym prowadzeniu postępowań związanych z zadłużeniem przedsiębiorców. Oddłużanie realizowane z naszą pomocą to skuteczne wsparcie dla przedsiębiorców opierające się m. in. na ochronie przed firmami windykacyjnymi, organami egzekucyjnymi oraz bankami. Wyręczamy naszych Klientów w większości czynności prawnych, dlatego powierzając nam oddłużanie mają Państwo pewność perfekcyjnie przeprowadzonej procedury. Dlaczego warto powierzyć kancelarii prawnej Anny Zagulskiej z Wrocławia oddłużanie firmy?

  • rzetelność – wiedza i doświadczenie stały się podstawą sukcesu naszej kancelarii. Zlecając nam oddłużanie firmy uzyskują Państwo pewność, że wszystkie działania będą prowadzone zgodnie z literą prawa. Nasi prawnicy są wyspecjalizowani w zakresie oddłużania, restrukturyzacji i postępowań układowych. Gwarantujemy, że w kancelarii prawnej Anny Zagulskiej z Wrocławia otrzymają Państwo pomoc prawną na najwyższym poziomie.
  • zaangażowanie – w każdą powierzoną nam sprawę wkładamy zawsze pełne zaangażowanie naszych prawników. Zlecając nam oddłużanie firmy mają Państwo pewność podjęcia wszystkich niezbędnych kroków prawnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów i pomyślne rozwiązywanie ich problemów prawnych
  • komunikacja – swobodna, perfekcyjna komunikacja jest podstawą każdej udanej współpracy biznesowej. Powierzając oddłużanie nasze kancelarii pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jesteśmy elastyczni w zakresie kontaktu z Klientami, wiemy że prowadzenie biznesu jest niezwykle dynamiczne, dlatego mogą Państwo komunikować się z nami osobiście podczas spotkań w siedzibie kancelarii we Wrocławiu lub zdalnie: telefonicznie lub e-mailowo.

Nasi prawnicy służą swoją pomocą i doradztwem w zakresie najlepszego sposobu wyjścia z długów Państwa firmy. Zapraszamy do osobistego spotkania w siedzibie kancelarii we Wrocławiu lub kontaktu zdalnego. Kancelaria prawna Anny Zagulska to pewny sposób na oddłużenie Państwa przedsiębiorstwa.

Zadzwoń 609 678 703