d
Follow us
  >  Odszkodowania

Odszkodowania

W

ypadek niesie dla poszkodowanego lawinę negatywnych skutków. Dotkliwy uszczerbek psychiczny i fizyczny potrafi odbierać chęć walki o należne odszkodowanie. Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej z Wrocławia od wielu lat uzyskuje w imieniu klientów wysokie odszkodowania osobowe i rzeczowe. Ugruntowana wiedza i bogata praktyka pozwala nam negocjować jak najwyższe stawki odszkodowań dla naszych Klientów. Uzyskane środki gwarantują szybki powrót do zdrowia i pewniejszy spoglądanie w przyszłość po wypadku. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy i maksimum zaangażowania w pomyślne jej rozwiązanie. Dochodzenie odszkodowania to niezwykle trudny proces, wymagający posiadania wiedzy prawnej i rozbudowanych umiejętności negocjacyjnych. Wybierając naszych doświadczonych prawników z Wrocławia zyskują Państwo pewność reprezentacji w procesie uzyskiwania odszkodowania na najwyższym poziomie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na etapie przedsądowym, jak i postępowania sądowego. Nieumiejętne działania skutkują zawsze wypłatą zaniżonego odszkodowania, dlatego nie warto skazywać się na nieodpowiednią rekompensatę. Godne odszkodowanie jest w zasięgu Państwa dłoni, warto postawić na doświadczenie i skuteczność naszych prawników. Jako kancelaria z Wrocławia z wieloletnim doświadczeniem możemy Państwu zapewnić:

 • opiekę prawnika – w naszej kancelarii każdy poszkodowany ma zapewnioną opiekę prawnika z doświadczeniem w zakresie spraw odszkodowawczych. Jest to gwarancja, że Państwa odszkodowanie będzie obsługiwane przez specjalistę.
 • perfekcyjną komunikację – stały kontakt z poszkodowanym to gwarancja perfekcyjnej współpracy opartej na zaufaniu. Zapewniamy Państwa, że powierzając nam swoją sprawę o odszkodowanie będziemy w stałym kontakcie. Bieżące informowanie o postępach w sprawie i możliwość wglądu w dokumentację są w naszej kancelarii z Wrocławia standardem współpracy.
 • wiedzę na najwyższym poziomie – prawnicy z kancelarii Anny Zagulskiej do swojej pracy podchodzą z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Ciągła chęć nauki sprawia, że posiadają oni wiedzę gwarantującą profesjonalne dochodzenie odszkodowań z różnych polis ubezpieczeniowych.
 • elastyczność – do współpracy z każdym Klientem podchodzimy elastycznie, by dostosować ją maksymalnie do jego potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy, że w zakresie sposobu współpracy jesteśmy w stanie porozumieć się nawet z najbardziej wymagającymi Klientami.

Nasi doświadczeni prawnicy uzyskują godne odszkodowania dla poszkodowanych od wielu lat!

Doświadczony prawnik u boku to gwarancja szybkiego otrzymania należnych środków pieniężnych. Uzyskujemy odszkodowania już na etapie polubownym w ciągu 30 dni! Jeśli zachodzi konieczność zapewniamy reprezentację na etapie postępowania sądowego, by mieli Państwo pewność uzyskania najwyższego odszkodowania. Kancelaria Anny Zagulskiej z Wrocławia świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc w dochodzeniu:

 • odszkodowania za wypadek komunikacyjny
 • odszkodowania za wypadek przy pracy
 • odszkodowania za błędy medyczne
 • odszkodowania powypadkowego
 • odszkodowania za wypadek w rolnictwie
 • zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej

Dla poszkodowanych w wypadkach uzyskujemy:

 • zwrot kosztów poniesionych na zakup leków
 • zwrot kosztów poniesionych na opiekę
 • zwrot kosztów poniesionych na dojazdy do placówek medycznych
 • zwrot kosztów poniesionych na przekwalifikowanie zawodowe
 • odszkodowanie za koszty poniesione na leczenie i rehabilitację
 • zadośćuczynienie za ból i cierpienie fizyczne, psychiczne
 • wyrównanie z tytułu utraconego dochodu

Samodzielne dochodzenie odszkodowania dla wielu poszkodowanych jest niezwykle stresujące. Zaniżanie odszkodowań przez zakłady ubezpieczeniowe zdarza się niezwykle często. Warto powierzyć prowadzenie sprawy doświadczonym prawnikom. Wysokie odszkodowanie jest Państwu należne, wspólnie uzyskamy godną rekompensatę. Zapraszamy do konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie kancelarii we Wrocławiu! Po naświetleniu okoliczności wypadku i przebiegu leczenia prawnik Anna Zagulska przedstawi możliwości odszkodowawcze w danej sprawie. Nie warto samodzielnie walczyć z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Wsparcie doświadczonego prawnika z Wrocławia to gwarancja uzyskania zdecydowanie wyższego odszkodowania!

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!

Zadzwoń 609 678 703